O nas

Jesteśmy firmą rodzinną i działamy od 1997 roku

Doświadczenie i profesjonalizm łączymy z przyjazną atmosferą. I to na każdym kilometrze wspólnej podróży! Od początku stawiamy na dobre relacje z klientami.

Współpracujemy z samorządami – zwłaszcza przy przewozach szkolnych, z firmami – w ramach regularnych przewozów pracowniczych i przy obsłudze transportowej różnego rodzaju wydarzeń, z instytucjami takimi jak urzędy czy wyższe uczelnie, z fundacjami, stowarzyszeniami, klubami, jak również z osobami prywatnymi i grupami nieformalnymi.

Od początku, bardzo konsekwentnie rozwijamy i regularnie unowocześniamy naszą flotę. Nieraz wymagało to odważnych decyzji. Ale jesteśmy przekonani, że klienci to doceniają.

Realizujemy przewozy krajowe i zagraniczne. Możemy pojechać całkiem niedaleko lub na drugi kraniec kontynentu. Mamy pojazdy odpowiednie zarówno dla dużych, jak i niewielkich grup. Nasi kierowcy są zawsze profesjonalnie przygotowani i sympatyczni.

Dowiedz się o nas więcej. Rzut oka na historię naszej firmy przybliży, jak się rozwijaliśmy i kim jesteśmy dzisiaj.

Kamienie milowe DK Bus

1997 Kupujemy pierwszy autokar
Założyciel i do dziś prezes DK Bus jest miłośnikiem motoryzacji w każdej formie. Pierwszy autokar na potrzeby firmy kupił za oszczędności oraz za środki uzyskane po sprzedaży motoru. Następnie samodzielnie doprowadził autobus do idealnego stanu. Niedługo później podpisaliśmy pierwszą umowę na przewozy pracownicze. Wkrótce nasza flota wzbogaciła się o drugi autobus.

1998 Rozpoczynamy przewozy szkolne
Nawiązaliśmy współpracę z gminami w zakresie przewozów szkolnych. To pozwoliło zainwestować w kolejne dwa autobusy. Jak na tamte czasy nasza flota była już duża: w pewnym momencie zajmowaliśmy pierwsze miejsce na rynku usług transportowo-turystycznych w regionie!

2001 Wygrywamy kolejny przetarg na przewozy szkolne
Zebrane doświadczenie okazało się naszym atutem. Wygraliśmy przetarg na przewozy szkolne w gminach pod Wrocławiem. Firma zatrudniła 7 kierowców, a flota składała się z 7 pojazdów.

2007 Kupujemy teren na bazę autokarową pod Wrocławiem
Po dekadzie od założenia firmy dzialiśmy już na wysokich obrotach. Dzięki temu mieliśmy środki na inwestycje i nie wahaliśmy się ich wykorzystać. Inwestowaliśmy nie tylko w pojazdy, ale też w infrastrukturę. W 2007 roku firma zakupiła teren z warsztatem i stacją paliw, przeznaczony na bazę dla naszych środków transportu. Dzięki temu z powodzeniem otworzyliśmy się na rynek wrocławski.

2014 Kupujemy pierwszy autokar z salonu i uruchamiamy linię nad morze
To było wydarzenie: firma po raz pierwszy kupiła turystyczny autokar wysokopokładowy w salonie. Chcemy mieć jak najnowocześniejszą flotę. Do tego dążyliśmy i konsekwentnie trzymamy się tej drogi.
W tym samym roku uruchomiliśmy wakacyjną linię autokarową nad morze. Wysoki standard podróży przekonał turystów i wczasowiczów. Nasza wakacyjna linia kursuje od tamtej pory nieprzerwanie co roku.

2017 Zakładamy biuro podróży
Poszerzyliśmy zakres usług. Z powodzeniem. W latach 2017-2020 nasze biuro podróży obsłużyło ponad 5 tys. klientów, zarówno osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji.

2020 Dochodzą cztery nowe autobusy
Mimo najtrudniejszych czasów, z jakimi przyszło mierzyć się naszej firmie, zakupiliśmy cztery nowe autokary.

Zaufali nam

Polecam wszystkim tę firmę, wszystko bardzo dobrze zorganizowane
i dbałość o klienta. Autokar bardzo dobry co zwiększa komfort jazdy. Pierwszy raz jechaliśmy DK i szczerze polecam. W autokarze WC, KLIMA I NAWET KAWA jak ktoś sobie życzy.

Robert

Pierwszy raz jechaliśmy DK i szczerze polecam. W autokarze WC, KLIMA I NAWET KAWA jak ktoś sobie życzy.

Anna

Polecam wszystkim tą firmę, wszystko bardzo dobrze zorganizowane i dbałość o klienta.

Janina